KUAFÖR HİZMETLERİ

 

Dostlarımız, onlar için özel olarak tasarlanmış tam konfor ve hijyen sağlayan çelik küvette yıkanır;  tüylerini ve derilerini koruyan son teknoloji ürünü ılık hava üfleyen özel fönlerle kurutulur.
Traş makinası olarak dünyanın lider markası Aesculap kullanılmaktadır.
İçiniz rahat olsun…

 

 

Kuaför Modelleri

       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       

RÖNTGEN

 

Kliniğimizde röntgen cihazı, banyo odası (developman makinası) mevcuttur. Tüm duvarları kurşun kaplı olan Röntgen Odası sağlık normlarına uygundur.

OPERASYON

OPERASYON

Kliniğimiz, her türlü ameliyatın yapılabileceği tam donanımlı ameliyathaneye sahiptir. Ameliyatlar, kapalı devre anestezi cihazı kullanılarak yapılmaktadır. Cerrahi ekipmanın sterilizasyonu için otoklav ve sterilizatörler kullanılmaktadır. Ameliyathanemizde ve tüm muayene odalarında merkezi oksijen sistemi ve kuvöz mevcuttur.

LABORATUAR

Kliniğimizde gerekli kan tetkiklerinin yapılabildiği tam donanımlı laboratuarımız mevcuttur. Spesifik testler için dışarıdan anlaşmalı olarak özel küçük hayvan laboratuarları ile çalışmaktayız. Allerji testi gibi özel tetkikler için yurtdışındaki laboratuarlardan da hizmet almaktayız. Kliniğimiz bünyesinde idrar, kan analizleri, viral hastalık testleri, dermatolojik testler yapılmaktadır.

AŞI

Kliniğimizde A kalite ithal aşılar kullanılmaktadır. Dostlarımızın sağlığı açısında aşı programlarını takip etmeniz çok önemlidir. Arzu ederseniz onların aşı programlarını biz takip eder, sizlere aşı tarihlerini hatırlatırız. Evlere aşı servisimiz için lütfen arayıp bilgi isteyiniz

SAĞLIK ÜRÜNLERİ

 

 

DİYET MAMALAR Veteriner hekimlerin önerisiyle; böbrek, karaciğer vb. kaynaklı rahatsızlıkların giderilmesinde ; obezite, dermatolojik problemlerin tedavisine yardımcı olarak kullanılan kuru ve konserve kedi ve köpek mamalarıdır.

KEDİ MALTI Kedilerde sık görülen tüy yumaklarının atılmasına ve tekrar oluşmasını engellemeye yönelik macunlar.

KEDİ KÖPEK VİTAMİNLERİ Dostlarımızın bağışıklığını arttıran, sağlıklı gelişimini sağlayan ürünler.

KÖPEKLER İÇİN EKLEM GÜÇLENDİRİCİLER Köpeklerin, özellikle büyük ırkların eklem, kıkırdak ve kemiklerini kuvvetlendirmeye yönelik takviye ürünler.

GÖZ KULAK Köpeklerin, özellikle düşük kulaklı ırkların kulak içlerinde oluşan kirlerin enfeksiyon üretmeden temizlenmesini sağlayan kulak solüsyonları; göz çevresinde oluşan çapakların göze zarar vermeden temizlenmesini sağlayan göz solüsyonları.

DERMATOLOJİK ŞAMPUANLAR Allerji, egzama, mantar gibi istenmeyen deri rahatsızlıklarının tedavisine yardımcı olan ilaçlı şampuanlar.

TÜY BESLEYİCİ VİTAMİNLER Kedi ve köpeklerinizin tüylerinin kepeksiz, parlak ve sağlıklı olmasına yardımcı ürünler.

YARA LOSYONLARI Kedi ve köpeğinizin küçük yaralarının (basit tırmık yaraları, ufak çizikler vb.) hızlı iyileşmesini sağlayan doku yenileyici losyonlar.

MUAYNE

Kliniğimiz, haftanın 7 günü saat 10.00 – 19.00 arası muayene hizmeti vermektedir. Gece 19.00-10.00 arası nöbetçi doktorumuz bulunmaktadır. Yılda 365 gün tatil ve bayram günleri dahil olmak üzere 24 saat açıktır.